Satış ve Danışma Hattı : 0 236 612 0353

mis@somamisambalaj.com

Satış ve Danışma Hattı : 0 236 612 0353

mis@somamisambalaj.com

ŞİRKET HAKKINDA

Firmamız 2005 yılında Manisa ilinin Soma ilçesinde baskılı, siparişe dayalı Ambalaj malzemeleri üretmek ve pazarlamak amacıyla kurulmuş olup, bugüne kadar kesintisiz olarak faaliyetini sürdürmüştür.

 

Şirketimiz İlk kuruluşundan Bugüne kadarki süre içerisinde kömür çuvalı, un çuvalı,Big Bag Çuval, kireç çuvalı gibi alanlarda hizmet vermektedir.

 

Üretim, pazarlama, tasarım ve müşteri ilişkileri departmanlarından oluşan şirketimiz faaliyetlerini Manisa ilinin Soma ilçesinde bulunan ambalaj fabrikasında sürdürmektedir.

 

Günümüz koşullarında yaşanan hızlı değişim sürecinde, kuruluşların ayakta kalabilmesinin sürekli gelişme anlayışıyla birlikte ürün, hizmet veya süreçlerin iyileştirilmesine, yenilerinin sunulmasına,değişimin önüne geçebilecek şekilde fark yaratmanın gerekliliğine bağlı olduğuna inanmaktayız.

 

Dolayısıyla yaratıcılık ve yenilikçilik, gözlemlenebilir, ölçümlenebilir ve geliştirilebilir bir yetkinlik olarak kuruluşların rekabet gücünü artırmada çok önemli bir yer teşkil etmektedir.

 

Çalışanlarımız ile belirlediğimiz kalite hedeflerine ulaşmak için çok çalışmamız gerektiğini MİS AMBALAJ olarak bilmekteyiz.

 

Kalitenin bir yaşam biçimi olarak benimsendiği MİS AMBALAJ bünyesinde çağdaş yönetim sisteminin değerleri tüm yönetimin alt birimlerinde de yaygınlaştırılmıştır. Aynı amaçla, bütün çalışanların stratejik planlama sürecinde yer almalarını sağlayabilmek için kapsamlı ve gelişen bir program uygulanmaktadır.

 

KURUMSAL

Yeniliklerden İlk Siz Haberdar Olun..

Form gönderiliyor...

Sunucu bir hatayla karşılaştı.

Form alındı.

İletişim Bilgileri

Cumhuriyet Mahallesi Y.Selim

Caddesi No : 45 Soma-MANİSA

+90 (236) 612 0353-1508

mis@somamisambalaj.com

Bilgiler

       Hakkımızda

       Ürün Çeşitlerimiz

       Satış Sözleşmesi

       Banka Hesap Numaralarımız

Müşteri Servisleri

       Ürün İadesi

       Çağrı Merkezi

       Site Haritası

       Bülten Aboneliği

Copyright © Mis Ambalaj San.Tic.Ltd.Şti Telif Hakları Mis Ambalaj'a Aittir

Design by Harun Ates