FACEBOOK
TWITTER
Satış ve Danışma Hattı : 0 236 612 0353
ŞİRKET HAKKINDA

KURUMSAL
hr
anasayfa
© 2016 Mis Ambalaj. Tüm Hakları Saklıdır.
Firmamız 2005 yılında Manisa ilinin Soma ilçesinde baskılı, siparişe dayalı Ambalaj malzemeleri üretmek ve pazarlamak amacıyla kurulmuş olup, bugüne kadar kesintisiz olarak faaliyetini sürdürmüştür.

Şirketimiz İlk kuruluşundan Bugüne kadarki süre içerisinde kömür çuvalı, un çuvalı,Big Bag Çuval, kireç çuvalı gibi alanlarda hizmet vermektedir.

Üretim, pazarlama, tasarım ve müşteri ilişkileri departmanlarından oluşan şirketimiz faaliyetlerini Manisa ilinin Soma ilçesinde bulunan ambalaj fabrikasında sürdürmektedir.

Günümüz koşullarında yaşanan hızlı değişim sürecinde, kuruluşların ayakta kalabilmesinin sürekli gelişme anlayışıyla birlikte ürün, hizmet veya süreçlerin iyileştirilmesine, yenilerinin sunulmasına,değişimin önüne geçebilecek şekilde fark yaratmanın gerekliliğine bağlı olduğuna inanmaktayız.

Dolayısıyla yaratıcılık ve yenilikçilik, gözlemlenebilir, ölçümlenebilir ve geliştirilebilir bir yetkinlik olarak kuruluşların rekabet gücünü artırmada çok önemli bir yer teşkil etmektedir.

Çalışanlarımız ile belirlediğimiz kalite hedeflerine ulaşmak için çok çalışmamız gerektiğini MİS AMBALAJ olarak bilmekteyiz.

Kalitenin bir yaşam biçimi olarak benimsendiği MİS AMBALAJ bünyesinde çağdaş yönetim sisteminin değerleri tüm yönetimin alt birimlerinde de yaygınlaştırılmıştır. Aynı amaçla, bütün çalışanların stratejik planlama sürecinde yer almalarını sağlayabilmek için kapsamlı ve gelişen bir program uygulanmaktadır.