FACEBOOK
TWITTER
Satış ve Danışma Hattı : 0 236 612 0353
İNŞAAT VE PROJELERİMİZ

İNŞAAT BÖLÜMÜ
hr
anasayfa
Kurulduğu 2005 yılından itibaren ; kömür, nakliye,ambalaj ve inşaat kuruluşu olarak çağdaş teknolojiye sahip deneyimli yetişkin insan gücümüzle kömür,nakliye ve ambalaj  hizmetleri alanında , dünya standartlarına uygun kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak Mis Ambalaj 'ın vazgeçilmez iş prensibini oluşturmaktadır.

Şirket olarak her zaman ilerlemeyi hedef almış olup kömür, nakliye , ambalaj ve inşaat sektöründe yaptığı projelerle kendini her zaman kanıtlamıştır. Şirketimiz çalışma faaliyetlerinin her alanında ve her döneminde verimlilik, özgüven, müşteri memnuniyetini şirketimizin bir prensibi olarak benimsemiş başarısının sırrını da bu değerlere verdiği önemle devam ettirmektedir.
Son yıllarda inşaat sektörü hem teknolojik alanda hem de kalite yönünde hızla değişim göstermiştir. İnsan unsurunu öne çıkararak hem kullanıcıya daha iyi şartlarda hizmetler sunmuş hem de inşaat sektöründe hizmet veren kurumların daha iyi şartlarda çalışmalarına olanak sağlamıştır.
MİS AMBALAJ da bu akışa uyum sağlayarak her gün biraz daha gelişmekte olan sektörün günümüz ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla çalışmalarına hızla devam etmektedir. Özellikle  sunduğu hizmetlerle, çuval ambalaj sektöründen sonra kısa zamanda inşaat alanında da bilinirliğini artırmış, başarılarını kanıtlamıştır.© 2016 Mis Ambalaj. Tüm Hakları Saklıdır.